O mnie


SUPPORT • SERVICE • DESIGN

Development

Rozwijanie istniejącego oprogramowania

Lekcje

Lekcje z obsługi dostępnego oprogramowania

Strona www

Opieka nad serwisem internetowym

Sklep online

Obsługa sklepu internetowego

Dostosuje się do twoich potrzeb

Sprawić, by moi Klienci w pełni korzystali z możliwości jakie daje nowoczesna technologia. Jestem entuzjastą Internetu!

‌Widzę jego potencjał i możliwości, a co najważniejsze, wiem jak je wykorzystać do realizacji konkretnych celów biznesowych. Od wielu lat stale obserwuje rozwój nowych mediów - w tej branży nie da się inaczej. Zmiany następują z prędkością światła - każdy dzień przynosi nowe pomysły i możliwości.

‌Teoria + Praktyka = Doświadczenie Dlatego właśnie nie tylko nieustannie zdobywam nową wiedzę ale, przede wszystkim, każdego dnia weryfikuje jej przydatność wdrażając ją w postaci praktycznych rozwiązań. Jest wiele dróg dotarcia do konsumenta w sieci, a ja znam wszystkie z nich i w zależności od potrzeb Klienta, wybieram te, które pozwolą mi osiągnąć sukces.

‌W technologii najważniejsi są... ludzie ‌Świat jest interaktywny!
‌Świat wirtualny kręci się już o wiele szybciej od tego rzeczywistego. W każdej sekundzie oszałamiająca liczba użytkowników wymienia uwagi na temat usług, produktów i marek. Setki pytań spotykają się z tysiącami odpowiedzi, a te z milionami komentarzy. W sieci już nie wystarczy tylko 'być'. Aby myśleć o sukcesie, trzeba w niej być profesjonalnie i z pomysłem. Utrzymanie wizerunku nigdy nie było tak trudne, ale i tak ważne jak obecnie.

‌Realizuje się we współdziałaniu. Znam się na działaniach interaktywnych, a mój Klient na specyfice swojej działalności. Tylko we współpracy możemy osiągnąć sukces. Od pierwszego kontaktu staje się nie tylko przewodnikiem i reprezentantem Klienta w sieci, ale i wspieram Go swoją wiedzą i doświadczeniem; jestem Jego doradcą, konsultantem i partnerem. Cel mojego Klienta jest moim celem.Pomoc zdalna

Za pomocą programu TeamViewer mogę w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakby serwisant przed nim siedział. Pobierz program do pomocy zdalnej. Wystarczy, że zapiszesz aplikację na pulpicie lub dowolnym miejscu na dysku twardym. Nie musisz jej instalować. Uruchom plik i przekaż mi numer ID sesji oraz czterocyfrowe hasło. Serwisant połączy się z twoim komputerem i udzieli pomocy a Ty będziesz mógł obserwować jego działania na ekranie Twojego komputera. Jest to wygodna, szybka i bezpieczna metoda zdalnej pomocy stosowana na milionach komputerów na calym świecie.

Ludzie z pasją

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz filozof chiński

Mam przejrzyste zasady

Jesteśmy partnerami w biznesie

Łukasz Łuczak

Rekrutacja jest rozwiązaniem dla tych Klientów, którzy potrzebują specjalisty IT do stałej, długofalowej współpracy

Łukasz Łuczak

Specjaliści od IT preferują przede wszystkim kontakt emailowy. Pamiętaj, że developerzy otrzymują wiele maili rekrutacyjnych i to Twoim zadaniem jest, aby spośród nich się wyróżnić.

Łukasz Łuczak

Konkrety i jeszcze raz konkrety Branża IT rządzi się swoimi prawami tutaj informację o wynagrodzeniu podaje się na samym początku.